Powrót
SPRAWOZDANIE Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPĆÓW I DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, KŁOBUCK, 12.03.2012r.
Sześc trzyosobowych drużyn dziewcząt i pięć chłopców miało okazje rywalizować o powiatowy championat Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych. Tradycją jest, że Mistrzostwa te odbywają się rokrocznie w hali kłobuckiego OSiR-u. Drużyny rywalizowały nie tylko o tytuł mistrzowski, ale również o prawo reprezentowania Powiatu Kłobuckiego w Mistrzostwach Rejonowych, które odbędą się 20.03.2012r. również na obiekcie OSiR-u w Kłobucku.

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:       Klasyfikacja indywidualna chłopców:

      1.Cieplińska Paulina- SP 1 Kłobuck               1. Adrian Komor- SP Lipie
      2.Natalia Bachór- 1 Kłobuck                         2. Borys Krupa- 1 Kłobuck
      3.Martyna Michalak- Lipie                             3. Kamil Pietrzyca- Lipie
      4.Patrycja Mazurkiewicz- Złochowice            4. Kacper Ciepliński 1 Kłobuck
      5.Justyna Trojak- Lipie                                  5. Jakub Troczka- Lipie
      6.Zuzia Kowalczyk 1 Kłobuck                       6. Maciej Mros- 1 Kłobuck
      7.Paulina Kokot- Iwanowice Duże                 7. Jakub Jeziorski- Rębielice Szlacheckie
      8.Kamila Pyrgiel- Iwanowice Duże                 8. Łukasz Kulej- Kuleje
       9.Małgorzata Miniak- Kalej                           9. Mateusz Żurek- Złochowice
      10.Monika Mościńska- Kalej                         10. Michał Janik- Kuleje
      11.Iwona Kluba- Złochowice                         11. Jakub Lizurej- Kuleje
     12.Kasia Klimczyk- Rębielice Szlacheckie       12. Karol kowalik- Złochowice
     13.Agnieszka Zychla- Lipie                             13. Kamil Górka- Rębielice Szlacheckie
     14.Martyna Schwałkowska- Rębielice Szl.      14. Radosław Kiepura- Złochowice
     15.Karolina Jeziorska- Iwanowice Duże          15. Szymon Psik- Rębielice Szl.
     16.Kasia Kilan- Rębielice Szl.
     17.Paulina Banasiak- Kalej, Daria Kluba- Złochowice

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt                Klasyfikacja drużynowa chłopców

    1.SP 1 Kłobuck                                                              1. SP Lipie
    2.SP Lipie                                                                       2. SP 1 Kłobuck
    3.Iwanowice Duże                                                           3. SP Kuleje
    4.SP Złochowice                                                             4. SP Rębielice Szlacheckie
    5.SP Kalej                                                                      5. SP Złochowice
    6.SP Rębielice Szlacheckie

Sędziami Mistrzostw byli Grzegorz Garbaciak i Dariusz Jankowski.
Nagrody, dyplomy i puchary wręczali: Burmistrz Miasta Kłobuck Krzysztof Nowak, Dyrektor OSiR w Kłobucku Dariusz Suchański, Przewodniczący Zarządu Powiatowego LZS Grzegorz Garbaciak i Przewodniczący PSZS w Kłobucku Dariusz Wojnowski.