Powrót
Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego SZS i Zrzeszenia LZS
gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce


1. Termin i miejsce: 15.05.2012-Stadion Lekkoatletyczny MOSiR  w Częstochowie,                                         
2. Organizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS i Powiatowy SZS w Kłobucku, Starostwo Powiatowe
        w Kłobucku, Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach
3. Uczestnicy: Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego 
4. Wyniki:

I ) Klasyfikacja indywidualna gimnazja

skok w dal  - dziewczęta gimnazja
1.Ewa Ostrowska- 4,13 m. - Kłobuck
2.Marta Michalska- 4,05 m. - Zawady
3.Magdalena Bryła- 4,00 m. - Węglowice
4.Dominika Kochel- 3,99 m.
5.Karolina Malina- 3,91 m.
6.Anna Olejniczak- 3,86
7.Zuzanna Brożyna- 3,86
8.Kinga Galiczak- 3,85
9.Dominika Wilk- 3,83
10.Kamila Postawa-3,79
11.Katarzyna Blukacz- 3,78
12.Anna Jeziorska- 3,72
13.Angelika Jasińska- 3,71
14.Paula Kochel- 3,70
15.Dominika Kabała- 3,70
16.Wiktoria Drewniak- 3,70
17.Sylwia Wróbel- 3,68
18.Weronika Sawicka- 3,67
19.Blanka Kurdyś- 3,37
20.Kinga Chudy- 3,02

Skok w dal - chłopców gimnazja
1.Radosław Musiał- 5,36 m.- Opatów
2.Michał Kierat- 5,20 m.- Przystajń
3.Michał Ceglarz- 5,15 m.- Opatów
4.Michał Kasprzyk- 5,13
5.Albert Zielonka- 5,06
6.Adrian Mańka- 5,05
7.Artur Gadomski- 5,00
8.Przemysław Polis- 4,96
9.Kacper Sosnowski- 4,93
10.Daniel Kasprzycki- 4,91
11.Piotr Zarębski- 4,81
12.Tomasz Widera- 4,77
13.Bartosz Szymanek- 4,68
14.Sebastian Mól- 4,65
15.Artur Turek- 4,63
16.Karol Idasz- 4,29
17.Dawid Paruzel- 4,10

Pchniecie kulą - dziewczęta gimnazja
1.Klaudia Dobosz- 9,17 m. - Miedźno
2.Patrycja Wypych- 8,69 m. - Krzepice
3.Patrycja Szuk- 7,75 m. - Starokrzepice
4.Ewa Mirek- 7,60 m.
5.Martyna Paruzel- 7,41 m.
6.Dorota Telenga-7,27  m.
7.Daria Juszczyk-7,20
8.Weronika Adamik- 7,01
9.Patrycja Drab- 6,98
10.Angelika Słomkowska- 6,96
11.Olga Żurawska - 6,91
12.Sośniak Anna- 6,71 m.
13.Ewa Tyrała  - 6,71 m.
14.Klaudia Gotszling- 6,71 m.
15.Anna Szymakowska- 6,33 m.
16.Kinga Szymańska- 6,30
17.Kinga Debudaj- 5,64
18.Dagmara Galle- 5,33

Pchniecie kulą - chłopcy gimnazjum
1.Marcin Przygoda- 13,00 - Krzepice
2.Paweł Droś- 11,35 - Starokrzepice
3.Arkadiusz Chyra- 10,57 - Przystajń
4.Aleksander Owisz- 10,40
5.Kamil Anczyk- 10,15
6.Adam Wiecha- 10,02
7.Mateusz Jędrak- 9,98
8.Cezary Wilk- 9,88
9.Maciej Kuder- 9,20
10.Szymon Hadrian- 9,18 m.
11.Benedykt Radzioch- 8,95
12.Marcel Konieczny- 8,92
13.Marek Kalista- 8,80
14.Damian Mielczarek- 8,80
15.Dawid Mizera- 8,26
16.Jakub Walaszczyk- 7,87 m.
17.Mikołaj Chudzik- 7,84
18.Mateusz Kiepura- 7,30
19.Damian Jarząbek- 6,72
20.Arkadiusz Zając- s

Skok wzwyż - dziewczęta gimnazjum
1.Aleksandra Kobis- 140 cm - Miedźno
2.Nicol Strzelczyk- 138 cm.- Krzepice
3.Marta Jagieła- 136 cm.- Miedźno
4.Klaudia Marć- 134
5.Małgorzata Kubicka- 132
6.Katarzyna Kasprzyk- 130
7.Dominika Kowalska- 125
8.Karolina Drzazga- 120
9.Patrycja Dominikowska- n.s.

Skok wzwyż chłopców- gimnazjum
1.Zbigniew Nagłowski- 164 cm - Krzepice
2.Radosław Kaniewski- 161 cm.- Opatów
3.Krystian Szczypiór- 161 cm.- Miedźno
4.Witold Konieczny- 161 cm.- Miedźno
5.Kamil Kluba- 158
6.Przemysław Mirek- 150
7.Przemysław Płaza- 145
8.Szymon Kiepura- 145
9.Łukasz Kwiatkowski- 145
10.Dawid Krawczyk- 140

100m. dziewczęta dimnazjum
1.Karolina Piekarska- 14,14, finał 14,11- Przystajń
2.Agnieszka Pawlikowska - 14,58 sek., finał 14,48- Węglowice
3.Magdalena Łyźniak- 14,46 sek. finał 14,71- Opatów
4.Edyta Wolak- 14,87, finał- 14,90 sek
5.Weronik Kocot-15,05 finał- 15,08
6.Sandra Mszyca- 15,37 finał- 15,41 sek.
7.Magdalena Poliszewska- 15,54
8.Jowita Ignasiak- 15,55 sek.
9.Martyna Freus- 15,67
10.Patrycja Piekarska- 15,75 sek.
11.Dagmara Ściebura- 15,77 sek.
12.Paulina Juszczyk- 15,84
13.Wiktoria Parkitna- 16,05 sek.
14.Natalia Kozak- 16,09 sek.
15.Angelika Gruca- 16,11 sek.
16.Marta Wojtysek -16,16 sek.
17.Aleksandra Bernat- 16,19 sek.
18.Sandra Jagusiak- 16,20 sek.
19.Agnieszka Borecka- 16,23
20.Adrianna Drewniak- 16,36
21.Roksana Napora- 16,75
22.Dominika Biecuk- 17,13
23.Adriana Winecka- 18,78 sek.

100m.  - chłopcy gimnazjum
1.Kamil Mikołajczyk- 12,34, finał- 12,45- Starokrzepice
2.Mateusz Binek- 12,56, finał- 12,50- Starokrzepice
3.Kamil Borowiecki- 12,72, finał- 12,62 sek.- Kamyk
4.Michał Wilk- 12,95, finał- 12,73
5.Kamil Jura- 12,59, finał- 12,75
6.Mateusz Wróbel -12,83, finał 12,80- Węglowice
7.Michał Paruzel- 13,00 sek.
8.Mateusz Bednarczyk- 13,10
9.Szymon Kudła - 13,20 sek.
10.Tomasz Bański- 13,74
11.Rober Kozak- 13,81 sek.
12.Daniel Kałuża- 14,21
13.Dominik Wawrzyniak- 13,29
14.Mariusz Knop- 14,31 sek.
15.Adrian Kaprzyk- 14,44
16.Janusz Jędrysiak- 13,46
17.Mateusz Maźniak- 13,69
18.Piotr Jarawka- 13,70
19.Wojciech Włodek- 13,90
20.Kamil Kapuścik- 13,95
21.Mateusz Wydmuch- 14,01

300m. - dziewczęta gimnazjum
1.Małgorzata Dulęba- 48,25- Miedźno
2.Emilia Kuc- 48,31- Starokrzepice
3.Beata Wręczycka- 49,71- Węglowice
4.Ola Tyrała- 49,76
5.Angelika Pawlica- 50,87
6.Dominika Szymańska - 50,95
7.Angelika Kasprzyk- 51,95
8.Emilia Sas- 52,05
9.Izabela Brajuch- 52,36 sek.
10.Edyta Żurek- 52,64
11.Patrycja Kotynia- 52,48
12.Klaudia Kmieć- 52,72
13.Aleksandra Kmieć- 53,75
14.Dominika Dzikowska- 54,68
15.Klaudia Paruzel- 54,69 sek.
16.Justyna Komorowska - 55,05 sek.
17.Wiktoria Mazur- 56,14
18.Monika Pietrzak- 56,83
19.Kinga Tekieli- 56,94
20.Anna Pietrzak- 56,95 sek.
21.Aleksandra Kokoszka- 57,08
22.Sandra Olczyk- 57,89

300 m - chłopcy gimnazjum
1.Michał Walerych- 40,66- Starokrzepice
2.Miłosz Szczepański- 40,76- Starokrzepice
3.Szymon Klecha- 40,89- Węglowice
4.Jakub Gancarek- 41,08
5.Dawid Pietrzak- 41,11
6.Mateusz Kowalik- 42,25
7.Kamil Turski- 42,40
8.Mateusz Mleczko- 42,58
9.Witold Totoń- 42,99
10.Damian Kiedrzyn- 43,50
11.Bartosz Garus - 43,55
12.Kamil Kierat- 43,65
13.Piotr Janic- 44,18
14.Konrad Perliński- 44,29
15.Tomasz Bagiński- 44,30
16.Kamil Deska- 44,56
17.Adrian Kasprzak- 44,82
18.Tomasz Turek- 44,86
19.Bartosz Kmiecik- 45,34
20.Łukasz Drynda- 45,50
21.Damian Pluta- 45,56
22.Krystian Habrajski- 47,21
23.Mateusz Klama- 47,73
24.Michał Kasprzyk- n.s.

600m. - dziewcząt gimnazja
1.Daria Murlak- 1,52,89- Miedźno
2.Anna Wilk- 1,58,77- Starokrzepice
3.Karolina Więcławik- 1,59,17- Starokrzepice
4.Iga Kała- 2,00,95
5.Jagoda Cioch- 2,01,38
6.Klaudia Szymańska- 2,01,45
7.Paulina Zygmunt- 2,02,04
8.Wiktoria Krzywoń- 2,02,73
9.Paulina Bąk- 2,04,06
10.Monika Łakomska- 2,04,51
11.Wiktoria Sołowiej- 2,04,66
12.Ewa Płusa- 2,05,34
13.Vanessa Brzozowska- 2,07,36
14.Paulina Bednarek- 2,08,24
15.paulina Cieśla- 2,10,12
16.Magdalena Chwałowska- 2,10,22
17.Magdalena Frączek- 2,12,52
18.Weronika Kowacz- 2,13,54
19.Angelika Sas- 2,13,56
20.Anna Wasik- 2,13,97
21.Natalia Lizurej- 2,14,68
22.Katarzyna Gancarek- 2,17,95
23.Marlena Przybylska- 2,38,88
24.Martyna Chłąd- 2,41,25

1000m. - chłopcy gimnazjum
1.Szymon Kierat- 2,59,38
2.Damian Mikołowski- 3,06,11
3.Piotr Wręczycki- 3,07,31
4.Patryk Pietrzak- 3,08,89
5.Damian Piotrowicz- 3,09,76
6.Mateusz Kotarski- 3,10,66
7.Michal Perucki- 3,16,37
8.Dawid Słonina- 3,16,46
9.Kamil Drewniacki- 3,16,87
10.Kamil Lasota- 3,17,84
11.Sebstian Gloc- 3,20,26
12.Mateusz Chudzik- 3,22,08
13.Dawid Idasz- 3,22,98
14.Michał Droś- 3,23,89
15.Dawid Turek- 3,26,43
16.Szymon Krzemiński- 3,26,59
17.Szymon Jelonek- 3,28,21
18.Marcin Bączek- 3,40,47

Klasyfikacja drużynowa Dziewcząt Gimnazjum
1.Miedźno- 671 pkt
2.Krzepice- 650 pkt
3.Starokrzepice- 627 pkt
4.Węglowice- 607 pkt
5.Kłobuck- 559
6.Przystajń- 521
7.Opatów- 496
8.Zawady- 462
9.Wręczyca- 387 pkt
10.Kamyk- 290
11.Biała- 175
12.Łobodno-   95

Klasyfikacja drużynowa Chłopców Gimnazjum
1.Starokrzepice - 786 pkt
2.Krzepice - 680
3.Miedźno - 675
4.Węglowice - 670
5.Kłobuck - 647
6.Przystajń - 638
7.Opatów - 629
8.Wręczyca - 581 pkt
9.Łobodno - 504
10.Kamyk - 410 pkt
11.Biała -  55

Szkoły ponadgimnazjalne

A) Dziewczęta


100 m
1. Katarzyna StasiakZS Krzepice15,08

2. Karolina DrożdżZS 1 Kłobuck 15,46
3. Anna PasiekaZS 3 Kłobuck16,13
4. Emilia PawłowskaZS Krzepice16,30
5. Izabela PuchałaZS Krzepice16,67
6. Paulina KrakowiakZS 1 Kłobuck17,23
300 m
1. Roksana StrugaczZS 1 Kłobuck52,14

2. Monika ChwalbaZS 3 Kłobuck52,23
3. Barbara NogaZS 1 Kłobuck53,77
4. Sylwia RóżańskaZS 1 Kłobuck55,32
5. Marlena BystrzykowskaZS Krzepice57,94

600 m
1. Kinga GancarekZS 1 Kłobuck2:04,92

2. Kinga KwiatkowskaZS 3 Kłobuck2:06,16
3. Paulina PtakZS 1 Kłobuck2:08,91
4. Julia DróżdżZS 3 Kłobuck2:14,02

Skok wzwyż
1. Klaudia KępaZS 3 Kłobuck138 cm

2. Katarzyna BrzóskaZS Krzepice134 cm
3. Magdalena ZającZS 1 Kłobuck125 cm
4. Agata Tronina ZS 1 Kłobuck 120 cm
5. Aleksandra MońkaZS Krzepice115 cm

Skok w dal

1. Ewelina BatorZS Krzepice377 cm
2. Patrycja WieszczeczyńskaZS Krzepice371 cm
3. Paulina PytelZS 1 Kłobuck367 cm
4. Patrycja JędrakZS Krzepice348 cm
5. Paulina CykowskaZS 3 Kłobuck315 cm


Pchnięcie kulą
1. Karolina Przygoda ZS Krzepice 7,78 m

2. Kinga LeszczykZS 1 Kłobuck  7,30 m
3. Roksana RogożZS 1 Kłobuck 7,12 m
4. Nikola KopytZS 3 Kłobuck 6,58 m

A) Chłopcy


100 m

1. Jakub KistelaZS Krzepice12,56
2. Kamil StrzelczykZS 1 Kłobuck12,84
3. Mateusz WieczorekZS 1 Kłobuck13,34
4. Bartosz OwczarekZS 3 Kłobuck13,47
5. Michał AdamikZS 3 Kłobuck14,21
6. Patryk JelonekZS Krzepice14,45


300 m

1. Mateusz RobakZS 1 Kłobuck39,42
2. Martin GierichZS 1 Kłobuck42,50
3. Dariusz WiechaZS 1 Kłobuck42,91
4. Krystian FigielZS 3 Kłobuck43,00
5. Damian KowalczykZS Krzepice43,77
6. Łukasz KilanZS Krzepice44,36

1000 m
1. Paweł Macherzyński ZS 1 Kłobuck2:57,96

2. Mateusz PawełczakZS 1 Kłobuck3:03,69
3. Adrian MazurekZS 3 Kłobuck3:40,40

Skok wzwyż

1. Bartosz DrabZS Krzepice164 cm
2. Paweł Kocot ZS Krzepice155 cm
3. Grzegorz SzyjkaZS 1 Kłobuck150 cm
4. Damian ŚlusarczykZS Krzepice150 cm

Skok w dal

1. Artur Pelikan ZS 1 Kłobuck519 cm
2. Wojciech Kempa ZS Krzepice495 cm
3. Maciej Orłowski ZS Krzepice494 cm
4. Damian GrzybZS 1 Kłobuck493 cm
5. Konrad WieczorekZS 3 Kłobuck488 cm



Pchnięcie kulą

1. Dawid Wróblewski ZS Krzepice11,91 m
2. Paweł WręczyckiZS 1 Kłobuck11,80 m
3. Robert Wręczycki ZS 1 Kłobuck 11,55 m
4. Roman Krasiński ZS Krzepice11,50 m
5. Sławomir WnuczekZS 3 Kłobuck10,91 m
6. Dawid MarcińczakZS Krzepice10,55 m
7. Krzysztof KrólZS 3 Kłobuck  8,10 m



II) Klasyfikacja drużynowa

A) Dziewczęta

1. Zespół Szkół nr 1 Kłobuck544 pkt
2. Zespół Szkół Krzepice507 pkt
3. Zespół Szkól nr 3 Kłobuck 395 pkt

B) Chłopcy


1. Zespół Szkół nr 1 Kłobuck800 pkt
2. Zespół Szkół Krzepice 760 pkt
3. Zespół Szkół nr 3 Kłobuck 455 pkt

Nagrody, medale, dyplomy i statuetki wręczali: Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu starostwa kłobuckiego Maciej Biernacki, Przewodniczący PSZS w Kłobucku Dariusz Wojnowski, Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorz Garbaciak oraz Wiceprzewodniczący PSZS Stanisław Wrzesiński.