Powr鏒
Sprawozdanie z Powiatowych Mistrzostw Szkolnego zwi您ku Sportowego w Sztafetowych Biegach Prze豉jowych Szk馧 Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
K這buck, OSiR 27.09.2013.
Pomimo nienajlepszych prognoz i padaj帷ego deszczu w przeddzie zawod闚 organizatorzy nie zdecydowali si, jak si p騧niej okaza這 s逝sznie na prze這瞠nie na inny dzie Powiatowych Mistrzostw w Sztafetowych Biegach Prze豉jowych Dziewcz徠 i Ch這pc闚 Szk馧 Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, imprezy inauguruj帷ej rywalizacje szk馧 o miano najlepiej usportowionej szko造 w Powiecie K這buckim w XV edycji Wsp馧zawodnictwa Szkolnego Zwi您ku Sportowego.
Na obiekcie OSiR- u w K這bucku 27.09.2013 pojawi造 si szko造, kt鏎e chc zaistnie na sportowej mapie Powiatu.  K這buckiego.

Klasyfikacja Szk馧 Podstawowych:

Dziewcz皻aCh這pcy

1. SP Przystaj- Martyna Tekieli, Sara Latoszek, Sylwia 1. SP Pop闚- Klaudiusz Radek, Mi這sz Dudek
Sylwia Walaszczyk, Edyta Bory, Kacper Szymoniak, Mi這sz Swatek,
Julia M造鎍zyk, Julia BogusSebastian Kurkowski, Jakub Wers
Opiekun- Sylwia Hu熪piekun- Wojciech Strzelczak
2. SP Starokrzepice                                2. SP nr 1 Krzepice
3. SP nr 1 K這buck                                 3. SP Wr璚zyca Wielka
4. SP nr 2 Krzepice                                4. SP Iwanowice Du瞠
5. SP Iwanowice Du瞠                            5. SP Przystaj
6. SP Wr璚zyca Wielka                          6. SP nr 1 K這buck
7. SP Pop闚                                          7. SP R瑿ielice Szl.
8. SP Ostrowy n/Oksz                          8. SP Parzymiechy
9. SP R瑿ielice Szl.                                 9. SP Ostrowy n/Oksz
10 SP Lipie

Klasyfikacja Szk馧 Gimnazjalnych

1. Opat闚- Martyna Szymczak, Patrycja Mazurkiewicz1. Opat闚- Arkadiusz P逝ska, Micha Go,
Paulina Kokot, Aleksandra Ryszczyk, Dawid Idasz, Bartosz Luto,
Marcelina Konieczko, Aleksandra KoszczykPiotr Ceglarz, Micha Desperak
Opiekun- Olga Kilanopiekun- Dariusz Jankowski
2. Starokrzepice                                             2. Mied幡o
3. Mied幡o                                                     3. W璕lowice
4. Przystaj                                                    4. K這buck
5. Zawady                                                      5. Zawady
6. Wr璚zyca Wielka                                       6. Starokrzepice
7. K這buck                                                     7. Przystaj
8. W璕lowice                                                 8. Lipie
9. Parzymiechy                                               9. Wr璚zyca Wielka
10. υbodno                                                 10. Truskolasy
11. Lipie- nk                                                 11. Parzymiechy
11. Kamyk- nk                                              12. Ostrowy n/ Oksz
13. Kamyk

Szko造 Ponadgimnazjalne

1. ZS 1 K這buck- Mateusz Pawe販zak, Marek Krawczyk1. ZS 1 K這buck- Wioletta Pieni捫ek, Roksana Korona
Bartosz Paw這wski, Tomasz NapierajRoksana Strugacz, Patrycja Piekarska,
Kamil Jura, Wojciech ToporekSylwia R騜a雟ka, Klaudia Szyma雟ka
2. ZS Krzepice                                             2. ZS Krzepice
3. ZS 2 K這buck                                           3. ZS 3 K這buck
4. ZS 3 K這buck                                           4. Z2 2 K這buck

Puchary i dyplomy najlepszym dru篡nom wr璚zali- Przewodnicz帷y PSZS Dariusz Wojnowski oraz Skarbnik PSZS Zdzis豉w Wierus.
W Mistrzostwach startowa這- 306 zawodnik闚 i zawodniczek