Powr鏒
SPRAWOZDANIE Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKOLNEGO ZWI╴KU SPORTOWEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZExJOWYCH DZIEWCZ﹗
I CHΜPC紟 SZK粌 PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH 28.09.2012r.
Tradycyjnie, od 14 lat istnienia Powiatowego Szkolnego Zwi您ku Sportowego w K這bucku Sztafetowe Biegi Prze豉jowe Dziewcz徠 i Ch這pc闚 Szk馧 Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych zainaugurowa造 zmagania Powiatowego Wsp馧zawodnictwa SZS o Puchar Starosty i Przewodnicz帷ego Rady.
Na trasach usytuowanych na obiekcie K這buckiego OSiR-u przy s這necznej pogodzie, pomimo pesymistycznych prognoz rywalizowa這 288 zawodniczek i zawodnik闚 we wszystkich kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja poszczeg鏊nych bieg闚 przedstawia si nast瘼uj帷o:

DZIEWCZ邛A SZKOΧ PODSTAWOWE:

1.SP NR 1 KΜBUCK- MAJA ROMAN, WIKTORIA PIETRZAK, WIKTORIA KANIEWSKA, EWA WR犴ZYCKA, KATARZYNA KRUPA, GABRIELA MODZELEWSKA, OPIEKUN- ULA SIKORSKA
2.SP nr Przystaj
3.SP nr 2 Krzepice
4.SP Starokrzepice
5.SP Pop闚
6.SP Wale鎍z闚
7.SP Wr璚zyca
8.SP Parzymiechy
9.SP Ostrowy

CHΜPCY SZKOx PODSTAWOWA

1.SP NR 1 KΜBUCK- KACPER WIERUS, MIKOxJ STEPIE, CIEPLI垶KI KACPER, PATRYK SZCZEPANIAK, RADOSxW STRZESZYNA, BARTOSZ CHWIROT, OPIEKUN: RAFA STA匠IEWICZ
2.SP Pop闚
3.SP Ostrowy
4.SP nr 1 Krzepice
5.SP Starokrzepice
6.SP Przystaj
7.SP Lipie
8.SP Wr璚zyca
9.SP Iwanowice Du瞠
10.SP Parzymiechy

DZIEWCZ邛A SZKOΧ GIMNAZJALNE

1.MIED昧O- WIKTORIA SOΜWIEJ, EMILIA SOΡYSIAK, PATRYCJA MI邛KIEWICZ, KINGA ZAWADZKA, KAROLINA PODLEJSKA, SANDRA MSZYCA, OPIEKUN- JANINA MORGA
2.Opat闚
3.Starokrzepice
4.Zawady
5.Przystajn
6.Panki
7.Parzymiechy
8.K這buck
9.Wr璚zyca
10.Ostrowy n/Oksz
CHΜPCY SZKOΧ GIMNAZJALNE

1.MIED昧O- WITOLD KONIECZNY, KAMIL LASOTA, BARTΜMIEJ LIS, KAMIL xKOMSKI, JAKUB KWARCIAK, DAMIAN MIKOΜWSKI, OPIEKUN- DARIUSZ LE吉IAK
2.Opat闚
3.K這buck
4.Zawady
5.Przystaj
6.Starokrzepice
7.Lipie
8.Wr璚zyca
9.Ostrowy n/Oksz
10.Truskolasy
11.Parzymiechy- wycofane

DZIEWCZ邛A SZKOΧ PONADGIMNAZJALNE:

1.ZS 1 KΜBUCK- ROKSANA STRUGACZ, PAULINA PTAK, DOMINIKA xCNA, R荅A垶KA SYLWIA, KAROLINA PILARZ, BARBARA NOGA, OPIEKUNOWIE: ALICJA BOROWCZYK SZYMANEK, MICHA KALKE, GRZEGORZ GARBACIAK
2.ZS 3 K這buck
3.ZS Krzepice
4.ZS 2 K這buck

CHΜPCY SZKOΧ PONADGIMNAZJALNE

1.ZS 1 KΜBUCK- WOJCIECH TOPOREK, ARTUR PELIKAN, MATEUSZ ROBAK, BARTΜMIEJ PAWΜWSKI, ARKADIUSZ GOTSZLING, MATEUSZ PAWEzZAK, OPIEKUNOWIE- ALICJA BOROWCZYK SZYMANEK, GRZEGORZ GARBACIAK, MICHA KALKE
2.ZS 3 K這buck
3.ZS Krzepice
4.ZS 2 K這buck

Puchary dla zwyci瘰kich sztafet ufundowa豉 Gmina Opat闚, a wr璚zali je: Przedstawiciel Starostwa K這buckiego- Naczelnik Wydzia逝 edukacji i Sportu Maciej Biernacki, Dyrektor OSiR w K這bucku Dariusz Sucha雟ki oraz Przewodnicz帷y PSZS w K這bucku Dariusz Wojnowski.

                                                                 Przewodnicz帷y PSZS w K這bucku
                                                                            Dariusz Wojnowski