Powrót
SPRAWOZDANIE Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, KŁOBUCK, 11.04.2013r.
             Rywalizacja XIV Powiatowego Współzawodnictwa Szkół Szkolnego Związku Sportowego milowymi krokami zbliża się do końca. Opiekunowie liczą punkty i starają się wykorzystywać każdą szansę na poprawienie miejsca szkoły w rankingu. Okazja taka nadarzyła się 11.04.2013r podczas Halowych Mistrzostw SZS w Piłce Nożnej które odbyły się w Hali Kłobuckiego Gimnazjum. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne. Nietrudno się domyślić, że drużyny rywalizowały najbardziej sprawiedliwym systemem ,,każdy z każdym.

         
.ZS 1 Kłobuck
         
.ZS 2 Kłobuck
         
.ZS 3 Kłobuck
         
.ZS Krzepice

Wyniki poszczególnych meczów:

ZS 3 Kłobuck- ZS 2 Kłobuck      1-2
ZS 1 Kłobuck- ZS Krzepice         2-0
ZS 3 Kłobuck- ZS 1 Kłobuck      1-2
ZS 2 Kłobuck- ZS Krzepice        1-4
ZS 2 Kłobuck- ZS 1 Kłobuck      0-5

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:

      1.ZS 1 Kłobuck- Dariusz Wiecha, Tomasz Szmigiel, Arkadiusz Gotszling, Michał Stasiak, Bartosz Smorąg, Tymoteusz Tekieli, Rafał Wróbel, Mateusz Kiepura, Piotr Korczak, opiekunowie: Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski.
      2.ZS 2 Kłobuck
      3.ZS 3 Kłobuck
      4.ZS Krzepice

Zespół Szkół nr 1 do swojego dorobku punktowego dołożył 12 oczek i jeżeli nie dojdzie do ,,kataklizmu" podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw LA które odbędą się 16 maja na stadionie LA CKS ,,Budowlani" na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy, popularna ,,jedynka" odbierze puchar za I miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców na uroczystej gali podsumowującej Powiatowy Sportowy Rok Szkolny 2012/2013 w miesiącu czerwcu.

Mistrzostwa w Halowej Piłce sędziowali Paweł Wojnowski i Zdzisław Wierus. Puchary i dyplomy wręczali Przewodniczący PSZS w Kłobucku Dariusz Wojnowski i skarbnik PSZS Zdzisław Wierus.