SPRAWOZDANIE Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO I LUDOWYCH ZESPOŁÓW LZS Z INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW LA
CZĘSTOCHOWA, 16.05.2013r.
Klasyfikacja Drużynowa- Dziewczęta Gimnazjum

      1.Starokrzepice     689 pkt
      2.Miedźno             675
      3.Opatów              625
      4.Węglowice          607
      5.Krzepice             551
      6.Przystajń             532
      7.Wręczyca           514
      8.Zawady-             462 pkt
      9.Kłobuck             382
      10.Łobodno           93

Dziewczęta Ponadgimnazjalne

    1.ZS Krzepice       762 pkt
    2.ZS 1 Kłobuck     708
    3.ZS 2 Kłobuck     563
    4.ZS 3 Kłobuck     432

Chłopcy Gimnazjum

    1.Starokrzepice    782 pkt
    2.Krzepice           749
    3.Węglowice        725
    4.Miedźno            705
    5.Opatów             692
    6.Zawady             666 pkt
    7.Wręczyca          661
    8.Przystajń           651
    9.Łobodno           611
   10.Kłobuck          539

Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.ZS 1 Kłobuck- 1033 pkt
2.ZS Krzepice-     933
3.ZS 2 Kłobuck    825
4.ZS 3 Kłobuck    756

Ze względu na brak protokołu do biegu na 100 m dziewcząt
(ktoś go sobie pożyczył!!! )podajemy tylko nazwiska uczestniczek biegu, trwa weryfikacja o odtwarzanie danych.

WygrałaMagdalena Łyzniak- Opatów- 119 pkt


Pozostałe uczestniczki to:

Kłobuck- Martyna Maj
Zawady- Pośpiech Angelika
Łobodno- Agata Adamik, Katarzyna Ściebura
Miedźno- Sandra Mszyca, Natalia Hudaszek
Przystajń- Weronika Dymarek
Krzepice- Agata Bielecka, Ilona Marć
Węglowice- Agnieszka Pawlikowska, Wiktoria Parkitna
Wręczyca- Kinga Krysiak, Magda Paruzel, Izabela Brajlich  




100 M CHŁOPCY GIMNAZJA

1.Kamil Mikołajczyk- Starokrzepice-  11,93 sek.
2.Bartosz Chłąd- Wręczyca-               12,50
3.Kamil Wilczyński- Zawady-              12,54
4.Damian Kiedrzyk- Starokrzepice-     12,56
5.Krzysztof Wręczycki- Węglowice-    12,74
6.Kacper Rybak- Wręczyca-               12,74
7.Łukasz Marzec- Opatów-                 12,74
8.Szymon Kudła- Węglowice-              12,80
9.Piotr Janic- Krzepice-                        12,92
10.Maciej Kilan- Opatów-                   13,18
11.Sebastian Mól- Zawady-                 13,19
12.Przemek Kiedrzyk- Starokrzepice-  13,24
13.Patryk Żurawski- Kłobuck-             13,28
14.Szymon Radzioch- Opatów-            13,36
15.Kamil Szymanek- Kłobuck-             13,50
16.Tomasz Turek- Zawady-                  13,57
17.Sebastian Ślimak- Węglowice-         13,58
18.Dominik Korzekwa- Przystajń          13,67
19.Paweł Nicpoń- Krzepice-                13,79
20.Mateusz Pilśniak- Przystajń-            13,99

100 Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Jakub Kistela- ZS Krzepice-       11,82
2.Kamil Strzelczyk- ZS 1 Kłobuck-12,19
3.Kamil Jura- ZS 1 Kłobuck-          12,48
4.Dawid Kleszcz- ZS Krzepice-      12,88
5.Bartosz Owczarek- ZS3 Kłobuck-13,06
6.Maciej Krzemiński- ZS Krzepice- 13,23
7.Michał Janic- ZS 2 Kłobuck-        13,23
8.Konrad Wieczorek- ZS 3 Kłobuck- 13,42
9.Kamil Krok- ZS                               213,49

100 m. Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Katarzyna Stasiak- ZS krzepice-      14,64 sek.
2.Edyta wolak- ZS Krzepice-             15,10 sek.
3.agata niezgoda- ZS Krzepice-          16,23 sek.
4.Paulina Cyndal- ZS 2 Kłobuck-       16,45 sek.
5.Karolina Sośniak- ZS 1 Kłobuck-    16,48 sek..
6.Izabela Berg- ZS 2 Kłobuck-           17,22
7.Paulina Juszczyk- ZS 1 Kłobuck- DNS
8.Sołtysiak Karolina- ZS 3 Kłobuck-DNS

300 m Dziewczęta Gimnazjum

1.Roksana Korona- Węglowice     47,58 sek.
2.Emilia Kuc- Starokrzepice          47,80
3.Ola Tyrała- Starokrzepice           48,39
4.Klaudia Wawrzyniak-Miedźno    48,73
5.Daria Murlak- Miedźno               49,15
6.Aleksandra Mrowiec- Zawady     51,14
7.Justyna Matyska- Starokrzepice   51,42
8.Alicja Jeziora- Opatów                51,89
9.Klaudia Radzioch- Opatów         52,01
10.Wioletta Pieniążek- Przystajń     52,43
11.Klaudia Szymańska- Kłobuck    53,19
12.Patrycja Przybylska- Wręczyca  53,30
13.Natalia Matysiak- Wręczyca      53,45
14.Marcelina Konieczko- Opatów  53,52
15.Anna Mrowiec- Zawady            53,58
16.Ola Olejnik- Krzepice                54,00
17.Wiktoria JeżKłobuck                 54,58
18.Magda Jenuszewska- Zawady   55,09 sek
19.Magdalena Bejm- Węglowice    56,23
20.Olga Bryła- Węglowice             57,30

300 m. Chłopcy Gimnazja

1.Mateusz Randak- Zawady            40,24 sek.
2.Miłosz Szczypiór- Starokrzepice   40,51 sek.
3.Konrad Burda- Krzepice               41,44
4.Łukasz Drynda- Węglowice           41,78
5.Rafał Kudroń- Kłobuck                 41,92
6.Sebastian Kiedrzyk- Starokrzepice42,10
7.Michał Błaszczak- Starokrzepice    42,52
8.Bartosz Luto- Opatów                   42,86
9.Szymon Chłąd- Wręczyca              43,13
10.Damian Cieślak- Węglowice        43,19
11.Oliwier Dętka- Zawady               43,44
12.Karol Żurek- Zawady                 43,63
13.Bartłomiej Lis- Miedźno              43,80
14.Mateusz Paruzel- Węglowice      44,20
15.Kamil Mikołajczyk- Łobodno      45,14
16.Dorian Matyja- Wręczyca           45,16
17.Kamil Łakomski- Miedźno          46,07
18.Dawid Niezgoda- Przystajń         46,15
19.Arkadiusz Płuska- opaów            46,57
20.Dawid Olszewski- Łobodno        47,08
21.Grzegorz Pabiś- Łobodno           47,32
22.Bartłomiej Stefański- Miedźno     47,35
23.Kamil Gancarek- Kłobuck          48,63
24.Mateusz Makles- Wręczyca        49,19



300 m. Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Beata Wręczycka ZS 1 Kłobuck      48,15 sek..
2.Małgorzata Dulęba- ZS 1 Kłobuck   50,28 sek..
3.Klaudia Langer- Z2 2 Kłobuck         52,02
4.Katarzyna Krzemińska- ZS Krzepice52,99
5.Malwina Grzybek- ZS 3 Kłobuck     54,19
6.Emilia Pawłowska- ZS Krzepice       56,59
7.Kamila Górka- ZS 3 Kłobuck           57,73
8.Ewa Grochulska- ZS 2 Kłobuck        62,71

300 m. Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Mateusz Robak- ZS 1 Kłobuck      38,84 sek..
2.Arkadiusz Gotszling- ZS 1 Kłobuck39,67 sek..
3.Michał Walerych- ZS Krzepice       40,20
4.Kamil Ogórek- ZS Krzepice           40,81
5.Wojciech Antoniak- ZS 2 Kłobuck  41,72
6.Przemysław Mirek- ZS 3 Kłobuck   43,28

600m Dziewczęta Gimnazjum

1.Klementyna Małek- Przystajń            1,53.17
2.Karolina Więcławik- Starokrzepice    1,55.37
3.Patrycja Miętkiewicz- Miedźno          1,57.28
4.Patrycja Mazurek- Opatów                1,58.46
5.Agnieszka Borecka- Starokrzepice     1,58.97
6.Wiktoria Sołowiej- Miedźno               1,59.54
7.Iga Kała- Krzepice                             2,01.40
8.Anna Olejniczak- Przystajń                 2,03.84
9.Sandra Foks- Węglowice                   2,05.62
10.Jagoda Cioch- Przystajń                   2,06.78
11.Paulina Bednarek- Opatów               2,08.93
12.Weronika Praszczyk- Zawady           2,09.74
13.Aleksandra Nowak- Wręczyca         2,10.25
14.Anna Wilk- Starokrzepice                 2,12.53
15.Magdalena Pall- Węglowice              2,13.73
16.Natalia Zymek- Wręczyca                 2,14.55
17.Katarzyna Bukała- Kłobuck              2,17.34
18.Martyna Szewczyk- Łobodno            2,21.86
19.Dorota Wojtyra- Zawady                  2,23.99

600 m Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Sylwia Różańska- ZS 1 Kłobuck      2,04.07
2.Roksana Strugacz- ZS 1 Kłobuck    2,06.88
3.Edyta Sitek- ZS 2 Kłobuck              2,10.95
4.Natalia Tomczyk- ZS Krzepice         2,12.49       
5.Żaneta Uzny- ZS 2 Kłobuck             2,24.01
6.Nadia Le Xuan- ZS 3 Kłobuck         DNS

1000 m. Chłopcy Gimnazjum

1.Damian Mikołowski- miedźno           2,57.41
2.Bartosz Kmiecik- Przystajń               2,59.76
3.Michał Perucki- Wręczyca                3,05.93
4.Krystian Habrajski- Przystajń            3,06.24
5.Kamil Lasota- Miedźno                     3,06.62
6.Michał Desperak- Opatów                3,07.43
7.Mateusz Kotarski- Starokrzepice       3,08.01 
8.Patryk Zielonka- Miedźno                 3,08.78
9.Mateusz Morga- Zawady                  3,10.43
10.Bartosz Palacz- Węglowice              3,11.37
11.Dawid Idasz- Opatów                      3,11.47
12.Marcin Mazurek- Kłobuck               3,15.76
13.Damian Kała- Wręczyca                   3,17.40
14.Mateusz Chęciński- Starokrzepice     3,17.96
15.Szymon Bury- Opatów                     3,18.57
16.Mateusz Figiel- Łobodno                  3,24.66
17.Kacper Cer- Krzepice                      3,25.40
18.Bartosz Maj- Zawady                       3,25.76
19.Maciej Szajkowski- Zawady             3,28.97

1000 m. Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Wojciech Toporek- ZS 1 Kłobuck     2,50.23
2.Łukasz Jelonek- ZS 2 Kłobuck          3,08.60
3.Michał Ceglarz- ZS Krzepice             3,11.67
4.Artur Pelikan- ZS 1 Kłobuck             3,15.45
5.Damian Piotrowicz- ZS Krzepice       3,17.98
6.Wojciech Kowalik- ZS 2 Kłobuck     3,20.67

Skok wzwyż Dziewczęta Gimnazjum

1.Agnieszka  Hyra- Miedźno            142 cm
2.Marta Jagieła- Miedźno                 134
3.Iza Gabrysiak- Krzepice                125
4-5. Aleksandra Kmieć- Przystajń     125 cm
4-5. Weronika Krawczyk- Krzepice 125
6-7. Aleksandra Mazur- Przystajń     125
6-7. Klaudia Wieczorek- Krzepice    125
8. Paulina Idczak- Przystajń               120

Skok wzwyż Chłopcy Gimnazjum

1.Witold Konieczny- Miedźno     172 cm
2.Radosław Kaniewski- Opatów 172
3.Krystian Szczypiór- Miedźno    163
4.Łukasz  Kiepura- Krzepice       155
5.Szymon Kulej- Krzepice           150
6.Mateusz Mońka- Krzepice       145



Skok wzwyż Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Kamil Kluba- ZS Krzepice            170 cm
2.Jakub Kaniewski- ZS 3 Kłobuck   165
3.Drab Bartosz- ZS  Krzepice          165
4.Adam Idczak- ZS 2 Kłobuck        160
5-6. Krystian Musiel- ZS 2 Kłobuck  160
5-6. Mateusz Janas- ZS 1 Kłobuck    160
7. Paweł Kocot- ZS Krzepice            150
8. Krzysztof Czarnecki- ZS 1 Kłobuck---

Skok wzwyż Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Dominika kowalik- ZS Krzepice    140 cm
2.Klaudia Marć- ZS Krzepice           136
3.Agata Tronina- ZS 1 Kłobuck        125
4.Daria Kasprzyca- ZS 1 Kłobuck     115
5.Klaudia Kępa- ZS 3 Kłobuck         115

Pchnięcie kulą Dziewczęta Gimnazjum

1.Ewa Mirek- Węglowice            9,27
2.Patrycja Szulc- Starokrzepice    8,33
3.Dorota Telenga- Starokrzepice  7,63
4.Weronika Adamik- Miedźno     7,56
5.Milena Bugaj- Wręczyca           7,46
6.Weronika Sawicka- Krzepice   7,43
7.Patrycja Drab- Miedźno           7,21
8.Magda Matysiak- Wręczyca    7,04
9.Agnieszka Siedlak- Kłobuck    7,01
10.Martyna Paruzel- Węglowice  6,92
11.Patrycja Piekarska- Opatów   6,83
12.Agnieszka Cichoń- Opatów    6,68
13.Izabela Miara- Zawady           6,57
14.Weronika Kwapik- Opatów    6,32
15.Adrianna Łyko- Zawady         6,23
16.Marta Lipińska- Przystajń       6,06
17.Kinga Krysiak- Wręczyca       5,99
18.Zuzanna Kochel- Krzepice      5,89
19.Dominika Bogus- Przystajń     5,20



Pchniecie kulą Chłopcy Gimnazja

1.Marian Przygoda- Krzepice        13,27
2.Mateusz Jędrak- Przystajń          11,43
3.Dawid Jagieła- Starokrzepice      10,78
4.Piotr Jezierski- Przystajń             10,53
5.Cezary Wilk- Węglowice            10,49
6.Dominik Prozner- Krzepice         10,44
7.Janusz Jędrysiak- Łobodno         10,04
8.Benedykt Radzioch- Węglowice  10,02
9.Patryk Zakrzewski- Łobodno      9,94
10.Michał Kulej- Starokrzepice      9,78
11.Tomasz Bański- Opatów           9,72
12.Marcin Wójcik- Wręczyca        9,71
13.Bartłomiej Michalski- Zawady   9,54
14.Sebastian Kurzacz- Wręczyca   9,45
15.Piotr Pietrzak- Wręczyca          9,37
16.Damian Mielczarek- Miedźno   9,04
17.Bartłomiej Więcławik- Zawady8,91
18.Konrad Biernacki- Starokrzepice8,40
19.Arkadiusz Kleszcz- Miedźno      8,37
20.Michał Czerwik- Przystajń          8,27
21.Patryk Ciupa- Łobodno              7,95
22.Dominik Pyrzyk- Węglowice       7,75
23.Jakub Garus- Kłobuck               7,74

Pchnięcie Kulą Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Klaudia Dobosz- Z1 1 Kłobuck      8,54 m.
2.Patrycja Wypych- ZS Krzepice       8,13
3.Karolina Przygoda- ZS Krzepice     8,07
4.Magdalena Kotula- ZS 2 Kłobuck   7,47
5.Martyna Wręczycka- ZS Kłobuck   7,42
6.Paula Kosowska- ZS 3 Kłobuck     7,36
7.Marta Nicer- ZS 2 Kłobuck             6,14
8.Olga Knot- ZS 2 Kłobuck               6,06

Pchnięcie kulą Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Michał Kemuś- ZS 1 Kłobuck         12,11 m.
2.Aleksander Owisz- ZS 3 Kłobuck   11,91 m.
3.Marcin Kemuś- ZS Krzepice           11,72
4.Dawid Lisek- ZS 2 Kłobuck            11,37
5.Adrian Brzęczek- ZS Krzepice         11,21
6.Grzegorz Tasarz- ZS 2 Kłobuck       10,66
7.Sławomir Wnuczek- ZS 2 Kłobuck  10,41
8.Paweł Kasprzyk- ZS 1 Kłobuck       10,32

Skok w dal Dziewczęta Gimnazja

1.Angelika Sas- Przystajń             4,15
2.Marta Smolarek- Miedźno         4,04
3.Monika Ceglarz- Opatów          4,01
4.Gabriela Hyra- Wręczyca           3,92
5.Agnieszka Tomczyk- Krzepice   3,88
6.Karolina Tukaj- Węglowice        3,87
7.Natalia Hudaszek- Miedźno        3,81
8.Karolina Drzazga- Zawady          3,73
9.Weronika Kucharska- Wręczyca 3,72
10.Karolina Malina- Zawady           3,71
11.Ewelina Wydmuch- Krzepice      3,57
12.Natalia Kozak- Krzepice            3,56
13.Katarzyna Blukacz- Kłobuck      3,56
14.Anna Jeziorska- Opatów            3,42
15.Kamila Postawa- Zawady           3,33
16.Zuzanna Ryś- Kłobuck                3,30
17.Weronika Pomiak- Starokrzepice3,30
 

Skok w dal Chłopcy Gimnazja

1.Zbigniew Nagłowski- Kłobuck      5,47
2.Kacper Sosnowski- Węglowice    5,19
3.Artur Wrocławski- Łobodno         5,09
4.Filip Jagoda- Kłobuck                   5,03
5.Damian Brzęczek- Opatów           4,97
6.Mateusz Widura- Starokrzepice    4,81
7.Patryk Błaszczyk- Wręczyca         4,80
8.Przemysław Świąc- Miedźno         4,77
9.Bartosz Garus- Opatów                 4,76
10.Krystian Krupa- Zawady             4,70
11.Karol Idasz- Miedźno                  4,67
12.Kajetan Kandora- Węgowice      4,67
13.Kacper Chudy- Wręczyca           4,60
14.Damian Lelit- Zawady                  4,60
15.Marek Szczepański- Przystajń      4,51
16.Tomasz Górnik- Łobodno            4,40
17.Kacper Kowalik- Łobodno          4,47
18.Wojciech Kucharczyk- Przystajń  4,41
19.Grzegorz Warzyszyński- Kłobuck 4,37
20.Michał Kasprzyk- Kłobuck           4,34
21.Szymon Szymański- Zawady         4,22
22.Szymon Kiepura- Kłobuck            4,19

Skok w dal Dziewczęta Ponadgimnazjalne

1.Marta Michalska- ZS 1 Kłobuck        3,90
2.Angelika Strzelczyk- ZS Krzepice       3,90
3.Karolina Trawczyńska- ZS 2 Kłobuck3,89
4.Dominika Kochel- ZS 3 Kłobuck        3,81
5.Martyna Freus- ZS 3 Kłobuck            3,70
6.Ewelina Bator- ZS Krzepice                3,57
7.Katarzyna Dudek- ZS 2 Kłobuck        3,25
8.Gabriela Foltyńska- Z1 Kłobuck         3,12
9.Eksner Paulina- ZS 2 Kłobuck            3,04


Skok w dal Chłopcy Ponadgimnazjalne

1.Bartłomiej Krok- ZS 2 Kłobuck          5,98
2.Mateusz Bednarczyk- ZS 3 Kłobuck   5,29
3.Damian Grzyb- ZS 1 Kłobuck             5,00
4.Grzegorz Antończak- ZS 2 Kłobuck    4,89
5.Jakub Gancarek- ZS 3 Kłobuck          4,75
6.Michał Rzepka- ZS 2 Kłobuck            4,71
7.Marek Krawczyk- ZS 1 Kłobuck        4,63


Ogółem w Mistrzostwach wystartowało 284 zawodniczek/zawodników.

Protokół sporządził- przewodniczący PSZS w Kłobucku
Dariusz Wojnowski

Powrót