Spartakiada LA

Cel:  popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży szkolnej i środowisku wiejskim,
         zapewnienie czynnego wypoczynku  i współzawodnictwa sportowego
Organizatorzy: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku,  Starostwo Powiatowe w Kłobucku,  Śląskie Woj. Zrzeszenie LZS w Katowicach
   Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. 

Termin i miejsce: 20
.05.2014r. ( wtorek )  stadion lekkoatletyczny Miejskiego Ośrodka Sportu                                           i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 66

Startowało 406 zawodniczek i zawodników


100m. dziewczęta gimnazjum

1.Magdalena Łyźniak- 13,08
2.Aleksandra Koszczyk- 14,43
3.Varnessa Brzozowski- 14,61
4.Natalia Kotkowska- 14,98
5.Wiktoria Kałmuk- 15,05
6.Julia Kierat- 15,43
7.Sandra Cozaś- 15,87
8.Weronika Garus- 15,46
9.Natalia Kozak- 15,78
10.Sylwia Bryła- 15,84
11.Gabriela Modzelewska- 15,96
12.Julia Zuzel- 16,25
13.Daria Bejm- 16,25
14.Alicja Czarnecka- 16,45
15.Aleksandra Grzyb- 16,72
16.Natalia Piśniak- 16,81
17.Weronika Parkitna- 16,95
18.Wiktoria Kaufman- 17,07

100 m.chłopcy gimnazjum

1.Przemysław Kiedrzyn- 12,49
2.Michał Got- 12,55
3.Karol Eliasz- 13,01
4.Maciej Kierat- 13,18
5.Antoni Kotala- 13,19
6.Konrad Białek- 13,37
7.Krystian Krzemiński- 13,39
8.Kamil Leszczuk- 13,40
9.Patryk Maj- 13,45
10.Bartosz Kilan- 13,53
11.Dominik Wilk- 13,60
12.Dominik Parkitny- 13,65
13.Daniel Jóźwik- 13,72
14.Sebastian Turek- 13,82
15.Dawid Gmyrek- 13,85
16.Sebastian Praszczyk- 13,90
17.Jakub Tekieli- 13,92
18.Mateusz Kamiński- 14,00
19.Szymon Tomczak- 14,05
20.Dominik Lis- 14,09 
21.Damian Turek- 14,10
22.Michał Szczypiór- 14,21
23.Hubert Szymczak- 14,36
24.Paweł Zalewski- 15,26

100m. Dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Katarzyna Stasiak- 15,27
2.Olga Kopacz- 15,74
3.Paulina Juszczyk- 15,92
4.Roksana Mońka- 15,91
5.Barbara Palutkiewicz- 16,46
6.Agnieszka Roman- 17,77
7.Kamila Kabała- 17,98
8.Joanna Cepek- 18,21

100m chłopcy ponadgimnazjalne

1.Jan Mońka-12,01
2.Kamil Jura- 12,17
3.Kamil Mikołajczyk- 12,33
4.Michał Kasprzyk- 12,52
5.Patryk Ryng- 13,10
6.Przemysław Woźniak- 13,19
7.Karol Noga-13,28
8.Karol Szymaczek- 13,28
9.Przemysław Mirek- 13,47

600m dziewczęta gimnazjum

1.Patrycja Miętkiewicz- 1,54,88
2.Klementyna Małek- 1,55,55
3.Aleksandra Nowak- 1,55,83
4.Jagoda Cioch- 1,57,95
5.Patrycja Mazurkiewicz- 1,58,88
6.Emilia Sołtysiak- 1,59,38
7.Julia Kuc- 1,59,71
8.Martyna Chłąd- 2,00,116
9.Kamila Tracz- 2,01,18
10.Maja Roman- 2,04,80
11.Iga Kała- 2,05,11
12.Aleksandra Ryszczyk- 2,10,93
13.Anna Bernaś- 2,13,50
14.Monika Nicia- 2,13,64
15.Paulina Rogacz- 2,15,37
16.Małgorzata Kulej- 2,28,20

600. dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Klaudia Szymańska- 1,59,85
2.Kamila Konieczko- 2,09,14
3.Anna Strugacz- 2,13,07
4. Karolina Chuda- 2,17,50
5.Katarzyna Leszczyna- 2,18,97

300m. dziewczęta gimnazjum

1.Ola Tyrała- 47,82
2.Weronika Kierat- 50,15
3.Wiktoria Sołowiej- 50,54
4.Alicja Jeziorska- 50,89
5.Karolina Polus- 50,90
6.Kamila Kwiatkowska- 50,17
7.Paulina Kokot- 51,30
8.Klaudia Guc- 52,05
9.Justyna Stępkowska- 52,08
10.Dominika Kałmuk- 53,14
11.Aleksandra Krawczyk- 53,45
12.Klaudia Katryniuk- 53,96
13.Marlena Przybylska- 54,61
14.Natalia Matysiak- 55,06
15.Aleksandra  Olejnik- 55,67
16.Kamila Klama- 59,11

300 m chłopcy gimnazjum

1.Mateusz Randak- 38,48
2.Sebastian Kiedrzyn- 39,06
3.Michał Błaszczyk- 40,60
4.Maciej Kilan- 40,61
5.Patryk Zielonka- 41,56
6.Patryk Puchała- 41,96
7.Damian Bernaś- 42,07
8.Mateusz Pełka- 42,09
9.Bartosz Palacz- 42,19
10.Mateusz Trzepizur- 42,64
11.Karol Knyżewski- 42,99
12.Piotr Kopyt- 43,42
13.Michał Desperak- 43,54
14.Jakub Nogal- 43,82
15.Kamil Mikołajczyk- 43,98
16.Michał Włodarkiewicz- 44,48
17.Krystian Rykała-44,94
18.Piotr Król- 45,41
19.Dawid Olszewski- 45,93
20.Adam Korzekwa- 46,43
21.Kacper Janik- 46,58
22.Michał Deska- 47,58

300m dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Beata Wręczycka- 47,93
2.Roksana Korona- 48,78
3.Klaudia Wawrzyniak- 48,91
4.Emilia Kuc- 49,09  ...
5.Patrycja Wołtosz- 50,38
6.Anna Cytarzyńska- 55,73

300m. chłopcy ponadgimnazjalne

1.Szymon Kierat- 39,59
2.Michał Walerych- 40,11
3.Konrad Burda- 42,05
4.Tomasz Napieraj- 42,12
5.Patryk Żurawski- 42,26
6.Sebastian Belka- 43,67
7.Kacper Szmit- 44,64
8.Dominik Gotszling- 46,68
9.Patryk Kasprzak- 48,17

1000m. chłopcy gimnazjum

1.Jarosław Przygoda- 2,48,58
2.Bartłomiej Lis- 2,58,78
3.Bartosz Kmiecik- 2,48,95
4.Damian Mikołowski2,51,78
5.Kamil Lasota- 3,03,82
6.Paweł Leszczyński- 3,07,53
7.Bartosz Kuc- 3,10,17
8.Dawid Idasz- 3,11,80
9.Mateusz Janik- 3,15,69
10.Piotr Ceglarz- 3,17,08
11.Paweł Figiel- 3,18,45
12.Dawid Niezgoda- 3,20,26
13.Grzegorz Pabiś- 3,21,95
14.Patryk Biernacki- 3,21,18
15.Adrian Dąbrowski- 3,22,22
16.Mateusz Walacik- 3,23,18
17.Dawid Ficek- 3,39,14
18.Dawid Machnik- 3,31,6
19.Patryk Jagieła-  3,33,23
20.Dawid Najman- 3,34,51
21.Jakub Wojtysek- 3,45,45
22.Daniel Borecki- 3,46,89
23.Michał Perucki- 3,49,63

1000m chłopcy ponadgimnazjalne

1. Jakub Gancarek- 2,36,80
2.Wojciech Toporek- 2,45,38
3.Damian Gloc- 2,57,38
4.Mateusz Pawełczak- 2,58,86
5.Łukasz Jelonek- 3,06,22
6.Dawid Turek- 3,12,83
7.Mateusz Kotarski- 3,19,26




Pchnięcie kulą dziewczęta gimnazjum

1.Agnieszka Siedlak- 9,19
2.Milena Bugaj- 9,01
3.Agnieszka Kluba- 8,19
4.Weronika Knapik- 8,19
5.Dominika Droś- 8,0
6.Sylwia Korkus- 7,97
7.Joanna Orłowska- 7,81
8.Anna Wilk- 7,67
9.Agnieszka Sośniak- 7,47
10.Agnieszka Cichoń- 7,36
11.Agata Szyszka- 7,34
12.Kamila Paruzel- 7,27
13.Karolina Chłond- 7,11
14.Marta Lipińska- 6,55
15.Ewa Pąchalska- 6,29
16.Patrycja Gmyrek- 6,11
17.Dominika Bogus- 6,08

Pchnięcie kulą chłopcy gimnazjum

1.Dominik Prozner- 14,09
2.awid Jagieła- 12,65
3.Benedykt Radzioch- 11,94
4.Dominik Kulej- 11,93
5.Mateusz Lach- 11,56
6.Bartosz Piśniak- 11,24
7.Dominik Pyrzyk- 11,20
8.Patryk Zakrzewski- 11,07
9.Dawid Wróbel- 11,05
10.Maksymilian Stróżny- 10,72
11.Krystian Kałuża- 10,69
12.Bartosz Matuszczyk- 10,43
13.Kamil Chraczyński- 10,36
14.Mateusz Chudy- 10,02
15.Patryk Ciupa- 11,04
16.Alex Kała10,00
17.Bartosz Michalski- 9,70
18.Dorian Matyja- 9,58
19.Piotr Kopacz- 9,44
20.Jonatan Wróblewski- 8,70

Pchnięcie kulą- dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Klaudia Dobosz- 10,11
2.Nicol Strzelczyk- 9,47
3.Anna Urlik- 8,61
4.Klaudia Gotszling- 8,59
5.Angelika Słomkowska- 8,49
6.Paulina Kosowska- 8,47
7.Dominika Kochel- 7,90
8.Ewa Kucińska- 6,94


Pchniecie kula chłopcy ponadgimnazjalne

1.Marcin Przygoda- 14,38
2.Przemysław Skwara- 12,87
3.Aleksander Owisz- 11,76
4.Adrian Mańka- 11,35
5.Paweł Kasprzak- 10,77
6.Łukasz Drynda- 10,17
7.Michał Ceglarz- 10,17

Skok w dal dziewczęta gimnazjum

1. Angelika Sas- 4,33
2. Kamila Majdzik- 4,14
3. Weronika Parkitna- 4,13
4. Gabriela Hyra- 4,12
5. Ewelina Wydmuch- 4,11
6.Klaudia Dyga- 4,06
7. Aleksandra Pełka- 3,99
8. Klaudia Wieczorek- 3,84
9.Wiktoria Jeż- 3,79
10. Martyna Szymczak- 3,67
11. Angelika Parkitna- 3,65
12. Weronika Garbaciak- 3,65
13. Weronika Pomian- 3,66
14. Monika Janik- 3,40
15. . Klaudia Bednarek- 3,32

Skok w dal dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Monika Ceglarz- 4,07
2.Paulina Kochel- 3,91
3.Marta Michalska- 3,80
4.Patrycja Piekarska- 3,74
5.Ewa Płuska- 3,72
6.Anna Konieczna- 3,33
7.Paulina Walendzińska- 3,17

skok w dal chłopcy gimnazjum

1.Patryk Olczak- 5,34
2.Damian Kozak- 5,19
3.Damian Brzęczek- 5,17
4.Szymon Radek- 5,10
5.Mateusz Mońka- 4,94
6.Artur Wrocławski- 4,94
7.Jakub Kitrys- 4,85
8.Arkadiusz Jęsior- 4,75
9.Krzysztof Rudlicki- 4,70 
10.Kacper Kowalik- 4,69
11.Adrian Chyra- 4,67
12.Błażej Kopyt- 4,56
13.Bartłomiej Garus- 4,55 
14.Jakub Kluba- 4,47
15.Jacek Jędrycha- 4,46
16.Bartosz Królak- 4,46
17.Jakub Leśkiewicz- 4,45
18.Bartosz Pecyna- 4,40
19.Bartosz Chwirot- 4,21
20.Bartosz Maj- 4,19
21.Damian Syguda- 3,16

Skok w dal chłopcy ponadgimnazjalne

1.Grzegorz Jankowski- 5,21
2.Damian Grzyb- 5,18
3.Kacper Sosnowski- 4,73
4.Grzegorz Laszkiewicz- 5,01
5.Krystian Kot- ns
6.Marek Krawczyk- ns


Skok wzwyż dziewczęta gimnazjum

1.Paulina Jadczak- 145
2.Monika Łakomska- 140
3.Weronika Kokot- 130
4.Ania Strzelczyk- 125
5.Weronika Krawczyk- 125
6.Karolina Matyja- 125
7.Joanna Albinowska- 125

Skok wzwyż dziewczęta ponadgimnazjalne

1.Agnieszka Hyra- 135
2.Klaudia Marć- 135
3.Dominika Kowalska- 135
4-5. Tronina Agata, Monika Chwałowska- 125

Skok wzwyż chłopcy gimnazjum

1.Radosław Kaniewski- 145
2.Szymon Kulej- 160
3.Patryk Konieczny- 150
4.Bartłomiej Stefański- 145
5.Piotr Orłowski- 145
6.Kacper Cer- 145
7.Wiktor Brzęczek- 145
8.Jakub Gruca- 145
9.Damian Olszewski- 145
10.Sebastian Wręczycki- 145

Skok wzwyż chłopcy ponadgimnazjalne

1.Jakub Kaniewski- 173
2.Paweł Strzelczyk- 165
3.Krystian Musiel- 165
4.Kamil Kluba- 140
5.Mateusz Janas- 155
6.Dawid Olczyk- 140

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt gimnazjum

1.Opatów- 739
2.Miedźno- 686
3.Wręczyca- 638
4.Starokrzepice- 614
5.Krzepice- 596
6.Przystajń- 583
7.Węglowice- 541 pkt
8.Kłobuck- 398
9.Panki- 171

Klasyfikacja chłopców gimnazja

1.Starokrzepice- 832
2.Miedźno- 739
3.Krzepice- 730
4.Węglowice- 723
5.Zawady- 706
6.Przystajń- 706
7.Opatów- 702
8.Wręczyca- 653 pkt
9.Łobodno- 643
10.Panki- 591
11.Kłobuck- 362

Klasyfikacja dziewcząt ponadgimnazjalne

1.ZS 1 Kłobuck- 594
2.ZS Krzepice- 573
3.ZS 3 Kłobuck- 485
4.ZS 2 Kłobuck- 266

Klasyfikacja chłopców ponadg.

1. ZS Krzepice 976
2.ZS 1 Kłobuck- 830
3.ZS 3 Kłobuck- 803
4.ZS 2 Kłobuck- 722
Sędzia główny-Grzegorz Garbaciak

Sprawozdanie sporządził:
Przewodniczący PSZS w Kłobucku- Dariusz Wojnowski

Powrót